O nás

Sme rodinka cestovateľov, ktorá sa rozhodla s ostatnými podeliť o svoje zážitky. Na stránke preto nájdete prevažne miesta, ktoré sme navštívili pri našich potulkách Slovenskom. Okrem nich tu nájdete aj miesta, ktoré sme sami nenavštívili, ale určite stoja za návštevu.

Stránku sme vytvorili s cieľom ukázať ľuďom, že na Slovensku je priam nekonečné množstvo úžasných miest. Množstvo z nich poznajú nielen Slováci, ale aj zahraničný turisti. Veľké množstvo skvelých miest sa stále ukrýva pred zrakmi väčšiny ľudí. Preto sa pri potulkách Slovenskom snažíme navštíviť čo najviac takýchto miest. Každý mesiac vyrážame na niekoľko výletov, preto sa nemusíte báť, že vám dôjdu naše tipy na skvelé výlety.

Najkrajšie fotografie z výletov nájdete na Facebooku a Instagrame. Všetky najnovšie výlety, články, cyklovýlety a mnoho ďalšieho si môžete pozrieť na Twitteri.

Prajeme veľa krásnych zážitkov pri potulkách nádherným Slovenskom.

Podporte nás

Najjednoduchším spôsobom ako nás môžete podporiť je to, že o nás poviete alebo napíšete všetkým svojim priateľom. Taktiež nás môžete podporiť tým, že nás budete sledovať, lajkovať a zdieľať na sociálnych sieťach. Našu tvorbu môžete podporiť pomocou daru tu.

Nájdete nás na: