Preskočiť na obsah

O nás

Sme rodinka cestovateľov, ktorá sa rozhodla s ostatnými podeliť o svoje zážitky. Na stránke preto nájdete prevažne miesta, ktoré sme navštívili pri našich potulkách Slovenskom. Okrem nich tu nájdete aj miesta, ktoré sme sami nenavštívili ale určite stoja za návštevu.

Stránku sme vytvorili s cieľom ukázať ľuďom, že na Slovensku je priam nekonečné množstvo úžasných miest. Množstvo z nich poznajú nielen Slováci, ale aj zahraničný turisti. Veľké množstvo skvelých miest sa, ale ukrýva pred zrakmi väčšiny ľudí. Preto sa pri našich potulkách snažíme navštíviť čo najviac takýchto miest. Každý mesiac vyrážame na niekoľko výletov, takže sa nemusíte báť, že vám dôjdu naše tipy na skvelé výlety.

Naše fotografie z niektorých výletov nájdete na našom Facebooku a Instagrame. Všetky najnovšie výlety, články, cyklovýlety a mnoho ďalšieho nájdete na našom Twitteri.

To je asi všetko čo sme vám chceli povedať, tak vám ešte prajeme veľa krásnych zážitkov pri potulkách nádherným Slovenskom.

Podporte nás

Najjednoduchším spôsobom ako nás môžete podporiť je to, že o nás poviete všetkým svojim priateľom. Ako to urobíte je už len na vás, či to urobíte pekne po starom z očí do očí, alebo nás budete zdielať pomocou sociálnych sietí. V akomkoľvek prípade vám za to budeme vďačný.

Taktiež nás môžete podporiť tým, že nás budete sledovať, lajkovať a zdieľať na sociálnych sieťach.

Nájdeš nás na: