Bratislavský región

Bratislavskému regiónu dominuje hlavné mesto Slovenska s majestátnym Bratislavským hradom a historickým centrom.


Záhorie

Záhorie očarí svojich návštevníkov hustými lesmi, rozľahlými poliami a krásnymi historickými pamiatkami.


Dolné Považie

Dolné Považie, malebný región prepletený riekou Váh, uchvacuje historickými pokladmi, kúpeľnou oázou Piešťan a malebnou krajinou.


Podunajsko

Podunajsko je domovom lužných lesov a kľukatiacich sa ramien Dunaja.

Viac informácií

Tekov

Tekov, malebný kraj viníc, ľudových tradícií a čarovnej prírody na pomedzí Pohronia a Štiavnických vrchov.

Viac informácií

Stredné Považie

Stredné Považie, ležiace v okolí rieky Váh, predstavuje jedinečný región, ktorého centrom je mesto Trenčín a ikonickým Trenčianskym hradom.

Viac informácií

Horné Považie

Horné Považie, malebný región s riekou Váh, uchvacuje srdcia turistov majestátnymi horami, historickými hradmi a malebnými dedinkami.

Viac informácií

Hont

Hont, bohatý na históriu, kultúru a malebnú prírodu, láka návštevníkov na potulky po Banskej Štiavnici, kúpeľný oddych či turistiku v Štiavnických vrchoch.

Viac informácií

Horehronie

Horehronie, malebná oblasť s bohatou históriou, nádhernou prírodnou scenériou Nízkych Tatier a Muránskej planiny, ponúka návštevníkom nezabudnuteľný zážitok.

Viac informácií

Turiec

Turiec, malebná oáza medzi Veľkou a Malou Fatrou, uchvacuje srdcia turistov dychvyrážajúcou prírodou, bohatou históriou a kúzelnou atmosférou.

Viac informácií

Liptov

Liptov, kraj majestátnych Tatier a Liptovskej Mary, očarí lyžiarskymi strediskami, vodnými športami a malebnými dedinami.

Viac informácií

Kysuce

Kysuce, región s bohatou folklórnou tradíciou a malebnou prírodou Kysuckej vrchoviny, láka na turistiku, cyklistiku a spoznávanie ľudových remesiel.

Viac informácií

Orava

Orava očarí malebnou prírodou Oravskej vrchoviny, historickými pamiatkami ako Oravský hrad a tradičnou kultúrou.

Viac informácií

Podpoľanie

Podpoľanie, kraj malebných roztratených usadlostí, tajomných lesov, minerálnych prameňov a živých folklórnych tradícií, uchváti srdce každého milovníka prírody a kultúry.

Viac informácií

Novohrad

Novohrad, región s bohatouhistóriou a malebnou prírodou Cerovskej vrchoviny, očarí Fiľakovským hradom a historickým mestom Lučenec.

Viac informácií

Spiš

Spiš, opradený legendami a bohatou históriou, uchváti Spišským hradom, jedným z najväčších hradov v strednej Európe, a malebnými mestečkami ako Levoča a Spišská Nová Ves.

Viac informácií

Šariš

Šariš, kraj bohatý na históriu, kultúru a malebnú prírodu, láka návštevníkov hradbami Bardejova, majestátnosťou Šarišského hradu a jedinečným Solivarom.

Viac informácií

Horný Zemplín

Horný Zemplín, krajina bukových pralesov, prastarých drevených kostolíkov a malebných dedín, láka dobrodruhov aj milovníkov pokoja.

Viac informácií

Abov

Abov, situovaný v severovýchodnej časti Slovenska, sa vyznačuje bohatou históriou, pestrou kultúrou, malebnou prírodou a pulzujúcim centrom Košice.


Gemer

Gemer, krajina kontrastov, kde sa majestátne hory snúbia s malebnými dolinami, skrýva bohatú históriu, fascinujúcu kultúru a srdečných ľudí.

Viac informácií

Dolný Zemplín

Dolný Zemplín, malebný región prepletený históriou, kultúrou a očarujúcou prírodou, láka turistov na horskú turistiku, kúpanie a objavovanie majestátnych hradov.

Viac informácií

Zamagurie

Zamagurie, malebný región na severovýchode Slovenska, uchvacuje srdcia návštevníkov svojou majestátnou krásou Pienin, Ľubovnianskym hradom a mnohými ďalšími lokalitami.

Viac informácií

Horná Nitra

Horná Nitra, región bohatý na históriu, baníctvo a malebnú prírodu, láka turistov Bojnickým zámkom, termálnymi prameňmi a tajomnými jaskyňami.

Viac informácií

Tatry

Tatry, región ktorému dominujú majestátne Tatry s malebnými dolinami a krištáľovo čistými plesami, ktoré lákajú turistov z celého sveta za oddychom, dobrodružstvom a poznaním.

Viac informácií