Získajte jedinečné magnetky

·

Minulý rok sme absolvovali viac ako 100 výletov, na ktorých sme navštívili ešte viac nádherných miest. Počas výletov sme narazili na problém, ktorý nám ale vnukol skvelý nápad. Na množstve miest totiž nebola možnosť zakúpiť si magnetky. Radi ich tak ako množstvo iných ľudí zbierame, aby nám pripomínali miesta, ktoré sme navštívili. Rozhodli sme sa, preto vytvoriť si naše vlastné jedinečné magnetky. Pustili sme sa do toho a podarilo sa nám vyrobiť viac ako 500 magnetiek s motívmi viac ako 120 miest z celého Slovenska.

Tieto jedinečné magnetky sme sa vám rozhodli rozdať pri výletoch naprieč nádhernou krajinou. Vďaka čomu máte možnosť získať ich pri vašich potulkách Slovenskom. Už sme ich skryli na desiatkach najrozličnejších miest. Nechávame ich ukryté na bezpečných a ľahko dostupných miestach, na ktorých ich určite neprehliadnete. Stačí mať len šťastie a chuť vyraziť na cestu a jednu z nich možno objavíte i vy. V prípade, že sa vám podarí niektorú z nich nájsť možete sa o svoj nález podeliť v facebookovej skupine.

Magnetky sme sa rozhodli dať aj do rôznych súťaží na na našom facebooku. Do budúcna plánujeme vytvoriť nielen ďalšie motívy magnetiek, ale aj rôzne iné pamätné predmety, ktoré budete môcť získať.


Dátum:Odporúčané články


Najnovšie miesta


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Zdielať